» ” VEČERNJI ZVON” U LISINSKOM «

 

Iako je prošlo stotinu godina od velike akcije spašavanja djece od gladi, za velike stvari nikada nije kasno reći hvala.

Nije kasno reći hvala fra Didaku Buntiću i poručiti mu: Tvoj trud se, fra Didače, isplatio! Nije bilo uzaludno jer si sačuvao svoju toliko voljenu Hercegovinu. Vjerovao si u nas, u djecu sirotinjske Hercegovine i danas je vrijeme da ti poručimo kako je novo sunce ponovno granulo.

Koncertom ljubavi i zahvalnosti pod nazivom “Večernji zvon”, u Zagrebu, 21. studenog u 20:00 sati u maloj koncertnoj dvorani Vatroslava Lisinskog želimo povezati ono što si ti fra Didače, oduvijek povezivao: svoju Hercegovinu, Međugorje, Zagreb, Slavoniju i cijelu Hrvatsku. 

Na koncertu nastupaju: Monija Jarak – mezzosopran, Karlo Milićević – bariton, Darija Ramljak, ženska klapa Mir Međugorje, muška klapa Concordia, ženska pjevačka skupina HKUD Didak župe Gradnići uz pratnju tamburaškog orkestra „Misericordia“ Šurmanci.

 

© 2016 Župa Gradnići
Design by Ibrahim